Zayıflama Hapı

Yayınlanma Tarihi: 26 Eylül 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Kilo vermek için çeşitli yöntemler deneyen ancak bir türlü istediği sonuca ulaşamayanlar için zayıflama hapları da bir alternatiftir. Bazı özel içerikli zayıflama hapları yurt dışında ve ülkemizde yasaklanmasına karşılık, bazıları hala güvenle kullanılmaktadır. Yazımızda en iyi zayıflama hapı isimleri ve kısaca etkilerini bulabilirsiniz.

Zayıflamak için en ideal yöntemler, diyet ve egzersizdir. Ancak bu yöntemler denenmesine rağmen bazı vücutların yağ yakma özelliği düşük olduğu için işe yaramaz. Bu tür vücutlar için en etkili yol yağ yakıcı içeriği bulunan zayıflama ilaçlarıdır. Piyasada en fazla tercih edilen ve etkili olduğu bilinen zayıflama haplarından bazıları şu şekildedir…

Maurers Zayıflama Hapı

Bu özel hapın açlık hissini bastıran, tot tutan, kan şekerini düzenleyen, yağ yakımını hızlandıran ve kilo vermeyi sağlayan özellikleri vardır. Özel içeriği sayesinde bu ilacı kullandıktan sonra oturulan yerde bile kalori yakılır ve terleyerek vücuttan toksinler atılır. Daha kısa sürede kilo vermek için Maurers hap ile birlikte her gün 30 dakika tempolu yürüyüş de yapabilirsiniz.

İştah kesici özelliği vardır ve aynı zamanda kilo vermenin en zor olduğu bölgelerden yani basen, karın ve kalça bölgelerinden kilo verilmesini sağlar. İçeriğinde bulunan C vitamini kilo verme aşamasında hissedilebilen halsizlik ya da güçsüzlüğü de önleyecektir. Hapın kullanımı, doktor tarafından daha başka şekilde önerilmediği sürece sabahları kahvaltıdan önce olmalıdır. Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce bir kapsül Maurers kullanımı gün içinde daha az yemek yeme ve daha fazla kalori yakmayı sağlayacaktır. İlacın günde bir taneden daha fazla kullanılması önerilmemektedir.

Lida Zayıflama Hapı

Zayıflama hapı denilince akla gelen isimlerden birisi olan Lida günümüzde yasaklı ilaçlar listesinde yer almaktadır. Gerçek anlamda zayıflama sağlayan bu haplar, sadece sabahları kahvaltıdan yarım saat önce alınarak kilo vermeyi sağlıyor. Bitkisel içerikli olduğu için ülkemizde ve dünya genelinde uzun süre kullanılmıştır. Ancak son dönemlerde bazı zararlı etkileri ortaya çıktığından ilacın ülkemize girişi ve satışı yasaklanmıştır. Ölümcül etkilere yol açan etken maddeler içeren Lida’nın orjinal olarak satışı ülkemizde yapılmamaktadır. Bazı satış firmalarında orjinal olduğu ileri sürülen Lida zayıflama hapının büyük kısmı sahte içerikli ve çok daha fazla zararlı ilaçlardır.

Lida Zayıflama Hapı

Fx15 Zayıflama Hapı

Zayıflamak için kullanılan önemli haplardan bir tanesi de Fx15 zayıflama hapıdır. Çok sayıda kişinin kullanıp memnun kaldığı bu özel hap, tamamen bitkisel içerikler ile hazırlanıyor. Zayıflama için doğal olarak kullanılan maddelerin birleşiminden oluşan bu kapsül, enerji deposudur. Bağışıklık sistemini güçlendirir, erken yaşlanmayı geciktirir ve sağlık için bazı olumlu etkileri mevcuttur. İçeriğinde; yeşil çay, C vitamini, üzüm çekirdeği, çinko ve lotus yaprağı bulunur. Kilo vermek için destekleme amaçlı kullanılan bu ilacın yanı sıra sağlıklı beslenme, diyet yapma, spor yapma ve bol su tüketme de ihmal edilmemelidir.

Fx15 Zayıflama Hapı 1

Vücuda alındıktan sonra metabolizma hızlandıran ve toksinlerin vücutta atılmasında etkili olan bu hapı düzenli olarak kullarak kilo vermek mümkündür. Ancak vücudu kilo vermeye elverişli olmayan ve aşırı kilolu grubuna giren kişilerde incelme ya da kilo verme söz konusu olmayabilir. Fx15 zayıflama hapı da diğer zayıflama hapları gibi doktor kontrolünde alınmalıdır. Üzerinde yazan ya da doktorunuzun size önerdiği dozun dışında kullanımı tehlikeli olabilir. Doktorunuz size ne şekilde kullanmanızı önerirse o şekilde ve aynı dozda kullanmaya özen gösterin.

Fx15 Zayıflama Hapı 2

Zayıflamak için kullanılan hapların kullanımı sırasında genel olarak doktor kontrolü gereklidir. Beklenmeyen bir etki ya da üzerinde yazan yan etkiler ortaya çıktığında acilen doktora başvurulması gerekir.

26 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...