Şeyda Coşkun Diyeti

Yayınlanma Tarihi: 8 Aralık 2016 Ekleyen: Suna KAYA


Ünlülerin yaşam koçu olarak adı duyulan, başarılı yaşam koçu Şeyda Coşkun, son dönemlerde etkili diyet programları ile de dikkat çekiyor. Kısa sürede sağlıklı zayıflamayı hedefleyenleri hedeflerine ulaştıran ünlü yaşam koçu, farklı yaşam tarzları ve beslenme düzenlerine göre süresi değişebilen çok sayıda diyet ve detoks programına imza atmıştır. Şeyda Coşkun diyetleri olarak bilinen bu zayıflama uygularını merak edenler için bu yazımızda genel hatları incelememizi paylaşacağız.

Yaşam koçu Şeyda Coşkun tarafından düzenlenen ve önerilen diyet programları, çok sayıda ünlü bayanın kısa sürede formuna kavuşmasını sağlamıştır. Özellikle hamilelik döneminin ardından bazı ünlü bayanların hızla kilo vermesi ve formuna kavuşmasına yardımcı olan bu diyet uygulamaları, çok sayıda kaynakta da özel olarak yerini almıştır. Vücuttaki ödem ve şişliklerin giderilmesinde de etkili olan bu diyet programlarında en önemli nokta, sağlıklı besinler ile beslenilmesi. Belki pek çoğumuzun adını yeni duyduğu sağlıklı besinlerin yer aldığı bu diyetleri uygularken diğer diyet uygulamalarında yaşanan sindirim sorunları ve kabızlık şikayetleri de en minimum seviyede gözlemleniyor. Her gün aralıksız ve düzenli olarak aynı saatlerde 1 saat tempolu yürüyüş ve günde 2-3 bardak yeşil çay tüketiminin de önemli olduğu bu diyet uygulamaları, zengin besin çeşidi ile uygulayanların sıkılmadan diyeti bitirmesini sağlıyor.

Şeyda Coşkun Diyeti 1

Şeyda Coşkun, genelde kişiye özel diyet ve zayıflama uygulamaları ile kısa sürede zorlanmadan kilo vermeyi sağlıyor. Bu diyet aşamasına geçmeden önce vücudun hazırlanması için özel detoks uygulamaları da yapılabiliyor. Şeyda Coşkun detoks tarifleri olarak da bilinen bu detoks tarifleri, uygulanacak olan diyet öncesi vücuttaki zararlı maddelerin atılması ile ödem ve şişkinliklerden kurtulmaya yönelik uygulanıyor.

Şeyda Coşkun Nasıl Zayıflatıyor?

Yaşam koçu Şeyda Coşkun’un zayıflatma yöntemi denilince akla bol yürüyüş ve pozitif düşünce geliyor. Kişinin kilo vermesi ve ideal vücut yapısına kavuşmasının psikolojik etkilerini de göz önünde bulunduran ünlü yaşam koçu, kilo vererek sadece bedenen değil, ruhen de köklü bir değişiklik yaşanabileceği konusunu sürekli gündeme getiriyor. Şeyda Coşkun diyeti ile zayıflayanlar tarafından da dile getirilen pozitiflik, diyete başlama aşamasından itibaren kişilerin daha mutlu ve kendilerine daha fazla güvenerek hareket etmesini sağlıyor.

Kısa sürede kilo verdiren diyet programlarına imza atan Coşkun, alınan kiloların büyük kısmının şişkinlik ve ödemlerden oluştuğu üzerinde durup ilk olarak bu ödemlerden kurtulmayı sağlıyor. Özel detoks ve egzersiz uygulamaları ile kısa sürede vücuttan atılan ödemler sonrasında kişide oluşan değişim ve rahatlamanın psikolojiye yansıyan pozitifliği ile diyete başlanması daha hızlı kilo alınmasında yardımcı oluyor. Basit bir diyet uygulamasından çok yeni bir hayata adım atma niteliğinde olan Şeyda Coşkun diyetleri ile hem kadınlar hem erkekler mutlu bir şekilde kilo verebiliyor. Bu kilo verme uygulaması sırasında diyeti yapan kişinin mutlaka kararlı olması ve diyeti yarıda kesmemesi de önemli noktalardan biri.

Şeyda Coşkun Nasıl Zayıflatıyor?

Pek çok bayanın ortak derdi olan hamilelik döneminde alınan kilolar konusunda da özel Şeyda Coşkun hamilelik diyeti mevcuttur. Hamilelik dönemi ve sonrasını kapsayan bu beslenme programı ile hem annenin hem bebeğin beslenmesine zarar vermeden fazla yağ alımı engelleniyor. Sağlıklı bir hamilelik için de gerekli olan bu diyet uygulamasını eğer her hangi bir kaynatan elde edip uygulamak isterseniz, uygulama öncesi mutlaka doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Diyet konusunda her hangi bir eğitimi olmadığı halde çok sayıda ünlü isime kilo verme konusunda yardımcı olmuş olan Şeyda Coşkun’un zayıflama uygulamalarının genelinde insan sağlığı için zararlı öğelere yer verilmediği gözlemlenmiştir.

8 Aralık 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...