Kilo Aldırıcı Toz

Yayınlanma Tarihi: 18 Nisan 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Kilo aldırıcı toz ürünleri daha çok düzgün ve kaslı bir vücuda sahip olmak isteyenlerin kullanmış oldukları ürünlerdir. Kilo almak için hamburger, tost, pizza gibi hazır yiyecekleri tüketiyorsanız boşa kürek çekiyorsunuz demektir. Bu tür besinler boş kaloridir. Bu yazımızda en iyi kilo aldırıcı toz ürünleri, faydaları ve zararları hakkında bilgiler veriyor olacağız. Spor ve fitness salonlarına gidenlerin temel amacı kaslı bir vücuda sahip olmaktır. Harcanan yoğun eforun sonunda gerekli besin takviyesinin yapılamaması durumunda kas oluşumu sağlanmayacaktır. Gerek bu durumda olanlar, gerekse de çok daha hızlı bir şekilde kilo alarak kaslı bir vücuda sahip olmak isteyenler kilo aldırıcı tozları tercih etmektedir.

Belirgin ve büyük kaslara sahip olmak isteyenler için kilo aldırıcı tozlar her zaman iyi bir alternatiftir. Kilo aldırıcı tozların içinde bol miktarda vitamin, protein, karbonhidrat ve kalori bulunmaktadır. Bu ürünlere sahip olmak için kilo aldırıcı toz eczane üzerinden de alım yapabilirsiniz. Ağır egzersizler yapan erkeklerin tercih ettikleri ürünlerdir. Çok önemli faydaları bulunmaktadır. Kas yoğunluğunun ve hacminin artmasına yardımcı olmaktadır. Otomatik olarak kilonuzun artmasını sağlamaktadır. Vücut için tam bir enerji deposudur. İhtiyacınız olan kaloriyi karşılayabilmektedir. Tüketimi çok kolay ve pratiktir. Öğün yerine kullanılabilir ve tokluk hissi verir. Egzersizlerden sonra hızlı bir şekilde toparlanmanızı sağlamaktadır. Bu ürünlerin içinde vitamin, lif ve çeşitli besinler bulunmaktadır. Bu çerçevede çeşitli faydaları bulunmaktadır.

Kas kütlelerini arttırmak ve büyütmek isteyenler bu ürünü her zaman kullanabilirler. Kasların ilk belirme ve şişme aşamalarında son derece faydalı olmaktadır. Bazı insanların çok hızlı metobolizmaya sahip olduklarını biliyoruz. Bu tür kişiler ne yeseler kilo alamadıklarını ifade etmektedir. Hızlı çalışan bir metobolizmaya sahip olan kişilerin bu tozu kullanmalarında hiçbir sakınca yoktur. Sadece erkeklere özel bir ürün değildir. Kadınların da sorunsuzca kullanabildiği bir ürün olarak ifade edilebilir. Kilo aldırıcı tozları kullanmak için herhangi bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Gün içinde dilediğiniz bir zamanda kilo aldırıcı tozları kullanabilirsiniz. Piyasada satılan ürünlerde doz kullanım önerileri bulunmaktadır. Kullanıcıların bu önerilere dikkat etmeleri ve doktorun önerisi olmadıkça fazlasını almamaları gerekmektedir. Doğru kullanım için ambalaj üzerinde yazan doz miktarına uymak ve ara öğünlerde almak etkili sonuç verecektir. Piyasada pek çok markanın farklı kilo aldırıcı tozları bulunmaktadır. Size uygun olanı belirleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kısa sürede hızlı bir şekilde kilo aldığınızı görecek ve amaçlarınıza ulaşmış olacaksınız.

Kilo Aldırıcı Toz 1

Kilo aldırıcı tozların hiç mi zararı yok diye sorabilirsiniz. Elbette var. Doğru kullanım yapılmaz ve gerekli önerilere uyulmazsa bazı yan etkiler gözlemlenmektedir. Pek çok kişi kilo aldırıcı toz zararları görmemektedir. Hafif düzeyde görünen etkileri şu şekildedir. En fazla görünen yan etkisi yağlanmaktır. Kilo aldırıcı toz kullananların çok yoğun tempoda egzersiz yapmaları şarttır. İçerisinde yoğun miktarda kalori olmasından dolayı kısa sürede yağa dönüşebilmektedir. Yağ yerine kas oluşması için egzersiz çalışmalarınızın temposunu arttırmanız gerekmektedir. Yüksek kalorili besinleri çok fazla tükettiğinizi düşürün. Kilo aldırıcı tozlarda aynı mantıktadır. Spor ve egzersizlerle kasa dönüştürülmemesi durumunda yağ olarak karşımıza çıkacaktır. Tek olumsuz yanının bu olduğunu ifade edebiliriz. Kilo almak için kullanmak istediğiniz bu tür tozlara başlamadan önce doktorunuza danışmanızda büyük fayda vardır. Normal ve doğru olanı normal besinlerle kilo almaya çalışmanızdır. Ancak, tıbbi ürünleri de yok saymamız mümkün değildir. Denenmiş, kontrol edilmiş ve faydaları görülmüş olan bu ürünlerin sağlık açısından başka bir etkisi bulunmamaktadır.

Kilo Aldırıcı Toz 2

18 Nisan 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...