Hangi Ünlü Hangi Sporu Yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 21 Eylül 2020 Ekleyen: Suna KAYA


Spor sağlıklı, zinde ve fit olmanın en önemli yollarından birisi. Sağlığa olan katkılarının ne kadar fazla olduğu ise su götürmez bir gerçek. Günümüzde pek çok ünlü göz alıcı fiziğini yaptığı spora borçlu. Ünlülerin çoğu göz önünde olduklarından düzenli egzersizi yaşamlarının bir parçası haline getiriyor. Peki hangi ünlü hangi sporu yaparak formda kalıyor, işte birkaç örnek…

Gigi Hadid /Boks

Ünlü süper model Gigi Hadid küçük yaşlardan beri atletik bir yapıya sahip ve bunu da boksa borçlu. Küçük yaşlardan itibaren at binen ve voleybol oynayan Gigi Hadid boks yapmayı asla ihmal etmiyor. Boks ile hem yoğun kalori harcayan hem de formunu koruyan Hadid bu halinden de oldukça memnun.

Hangi Ünlü Hangi Sporu Yapıyor

Emily Ratajkowski / Yürüyüş

Süper model Emily Ratajkowski yemek yemeyi çok sevdiği halde formunu başarıyla koruyan isimlerden. Peki nasıl oluyor da fiziğini muhafaza ediyor? Los Angeles’ta yürüyüş, tırmanış ve koşu yapmayı seven Emily Ratajkowski yoga yapmaktan da keyif alıyor.

Taylor Swift /Dans

Bir pop yıldızının formunu en iyi koruyabildiği sporun “dans” olduğunu kestirmek hiç de zor değil. Tempolu sahne dansları bir nevi kardiyo yerine geçiyor. Taylor Swift klip ve konserlerindeki dans performansları sayesinde özellikle kol ve bacak kaslarını dikkat çekici hale getirmeyi başarabilmiş.

Eva Longoria / Fitness

Ünlü oyuncu Eva Longoria kıvrımlı olduğu kadar fit ve iddialı vücut hatlarına sahip bir isim. Kilo almaya müsait bir yapısı olmasına rağmen doğru beslenme ve spor ile fiziğini korumayı başaran Longoria fitness ile formunu koruyor.

 Jennifer Aniston / Yoga

Ünlü ve başarılı oyuncu Jennifer Aniston yoga ile hem formda hem de genç kalıyor. Eğitmeni eşliğinde yaptığı yoga hareketleri sayesinde vücudunun esnekliği ve zindeliğini koruyan Aniston beslenmesine de oldukça dikkat ediyor.

Madonna / Ashtanga Yoga

Dünyaca ünlü popstar Madonna 60’lı yaşlarını sürmesine rağmen son derece fit ve atletik bir fiziğe sahip. Madonna bir Vinyasa Yoga stili olan Ashtanga Yoga ile kendi mucizesinin anahtarını bulmuş. Ünlü şarkıcı yoganın kendisini hem fiziksel hem de ruhsal anlamda beslediğini ve biçimlendirdiğini söylüyor.

Hangi Ünlü Hangi Sporu Yapıyor 2

Jennifer Lopez /Fitness

Latin fiziği ve şekilli kalçalarıyla dünya gündeminde olan Jennifer Lopez doğum yapmasına rağmen kusursuz sayılacak fiziğini kardiyo ve fitnesse borçlu olduğunu dile getiriyor. Lopez, bünyesine uygun bir beslenme disiplini ve düzenli yaptığı kardiyo ve fitness egzersizleri sayesinde ilerleyen yaşına rağmen zindeliğini ve formunu koruyabilen isimlerden…

Hülya Avşar / Kardiyo ve Tenis

Taçsız güzel Hülya Avşar 60’a merdiven dayamasına rağmen hala formda ve fit. Bunu da düzenli yaptığı ve yaşam şekli haline getirdiği spora borçlu. Lisanslı yüzücü olan ve yanı sıra tenis de oynayan Avşar formunu da bu sporlara olan düşkünlüğü sayesinde koruyor. Bunun dışında kardiyovasküler egzersiz de yapan Hülya Avşar böylelikle hem sıkı hem de fit olan fiziğini yıllardır koruyor.

21 Eylül 2020

Yorumlarınızı bekliyorum...