Dr. Murat Topoğlu Zayıflama Çayı

Yayınlanma Tarihi: 26 Ocak 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Ülkemizde zayıflama konusunda büyük başarılara imza atan Dr. Murat Topoğlu, diyet yemek listeleri, bitki çayları ve kürleri ile birçok kişinin sağlıklı zayıflamasını sağlamıştır. Özellikle diyet listeleri ile kilo vermenin aslında düşünüldüğünden kolay olduğunu göstermiştir.

Bu makalemizde Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tariflerinden bahsedeceğiz.

Dr. Murat Topoğlu, diyet yapanların bol sıvı tüketmelerinin çok önemli olduğunu belirtmektedir. Sıvı tüketimi ile vücuttaki yağlar çok daha kolay atılmaktadır. Gece ve gündüz tüketilmek üzere Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tariflerini doğru uygulayarak düzenli tüketim ile fazla kilolardan kurtulmak çok kolay. Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tarifi ile kilo veren birçok kişinin yorumu bu yönde.

Murat Topoğlu Zayıflatan Gece Çayı Tarifi

2 Diş sarımsak, 2 Tatlı Kaşığı Bal, yarım Limon, 1 su bardağı ılık su

Büyük bir kupaya ılık su konur ve yarım limon sıkılarak suya eklenir. Sarımsaklar küçük küçük doğranır ve karışıma ilave edilir.

Bu karışım gece yatmadan içilir. Sabah oldukça dinç ve zinde uyanmayı sağlayan Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tarifi aynı zamanda gece boyunca vücuttaki yağları eritme etkisi gösterecektir. Bu her akşam tekrarlandığında hem zayıflamak hem de zinde olmak kaçınılmaz olacaktır.

Murat Topoğlu Zayıflatan Gündüz Çayı Tarifi

Yarım tatlı kaşığı pul biber, yarım tatlı kaşığı toz kahve, yarım tatlı kaşığı tarçın, 1 su bardağı ılık su

Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tarifinin yapılışı ise, bir su bardağı suya diğer malzemeler eklenir. Öğle yemeğinden sonra tüketilmelidir.  Gündüz çayı, gece içilen çayın yağ yakma etkisini hızlandırarak kilo verme sürecinde oldukça etkili olacaktır.

Murat Topoğlu Metabolizma Hızlandırıcı Çay

Murat Topoğlu yağ yakıcı çay, doğal ve bitkisel yöntemlerle metabolizmayı hızlandırarak diyete destek amaçlı içeceklerdir. Yağların hızlı bir şekilde yakılarak vücuttan atılmasını sağlamaktadır.

Diyet listelerinin ara öğünlerinde tüketilebilecek metabolizma hızlandırıcı çay tarifleri hem yapımı kolay hem de içimi keyiflidir.

murat topoglu zayiflama cayi

Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tarifi:

1 adet kabuk tarçın, 5 adet çekirdek kakule,3 adet karanfil, 5 bardak su, 1 tatlı kaşığı bal, 1 çay kaşığı karabiber

Su kaynatılır. Malzemeler kaynayan suya atılarak 5 dakika daha kaynatılır. Soğuduktan sonra bal ve karabiber eklenerek öğün aralarında, günde 4-5 defa içilir.

Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tariflerinden çok etkili bir çay tarifi daha verelim.

Malzemeler: 20 gr. funda yaprağı,  20 gr. Anason, 20 gr. Nane, 20 gr. Papatya, 3 adet karanfil, 20 gr. Biberiye, 1 adet yeşil elma, 20 gr. Rezene, 20 gr. ısırgan otu, 20 gr. tere tohumu, 20 gr. tarçın

Bu on bir adet çok faydalı bitki belirtilen oranlarda karıştırılarak çay gibi demlenir ve günde 4- 5 defa tüketilirse hem vücuttaki yağlar hızlı bir şekilde yakılacak hem de metabolizma hızlanarak zindelik verecektir.

murat topoglu zayiflama cayi

Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tarifleri görüldüğü gibi tamamen doğal ve faydalı bitkilerin karışımından yapılmaktadır. Bunların doğru oranlarını bizlerle paylaşarak zayıflamamıza neden olan Murat Topoğlu’ na teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tariflerini kullananların yorumları, bu çayların hem kilo vermelerinde hem de kendilerini enerjik ve sağlıklı hissettikleri yönünde.

Murat Topoğlu yağ yakıcı çay tariflerini günde bir defa olmak üzere hamilelerde tüketebilir.

Tariflerdeki oranları birebir uygulamak kilo vermede etkili olacaktır.

26 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...