Dr. Gürkan Kubilay

Yayınlanma Tarihi: 24 Ocak 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Dr. Gürkan Kubilay diyet konularında bilinen en ünlü uzmanlardan biridir. İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olmuş ve yurt dışında da çeşitli eğitimler almıştır. Her zaman doğal yollardan sağlıklı bir şekilde zayıflamayı savunmuş ve bu yönde diyet lsiteleri hazırlamıştır. Bu kapsamda Gürkan Kubilay diyet listesi uygulamak demek, kısa sürede farkında olmadan fazla kiloları veriyor demektir. Diyet yapmak aç kalmak değildir. Bilinçsiz bir şekilde aç kalarak fazla kilolarınızı verebilirsiniz. Ancak, sağlıklı olmayan bu tür yöntemler ile vücudunuzda kalıcı sağlık problemleri ortaya çıkabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu nedenle doğru besinleri kararınca tüketerek diyet yapmak Gürkan Kubilay ile mümkündür.

Dr. Gürkan Kubilay’ın bilinen pek çok ünlü diyet listeleri bulunmaktadır. Kısaca bu listelerden söz ediyor olacağız. Gürkan Kubilay aynı zamanda iyi bir istatistikçidir. Spor konularında çeşitli istatistiki verileri analiz etmesi ile bilinir. Sağlıklı yaşam ve diyet konularında da bazı Tv programlarına imza atmış birisidir. Bu kapsamda Gürkan Kubilay diyet programlarını online video izleme sitelerinden takip etmek isteyebilirsiniz. Kubilay diyetlerinde her zaman zengin menüye sahipsiniz. Aç kalmadan bol yemek yiyecek ve fazla kilolarınızdan kurtuluyor olacaksınız. En çok bilinen diyet listeleri olarak 2 ayda 10 kilo verdiren, 1 ayda 10 kilo verdiren ve 1 haftada 5 kilo verdiren diyet listeleridir. Biz önerimiz 2 ayda 10 kilo verdiren diyet listesini uygulamanız olacaktır. Uzun süreli ve düzenli verilen kilolar daha kalıcıdır. Bunu hiçbir zaman unutmamalısınız. Aksi halde verdiğiniz fazla kilolar siz farkında bile olmadan vücudunuza fazlasıyla geri gelmiş olacaktır 2 ayda 10 kilo verdiren diyette haftada ortalama 1 ile 1,5 kilo veriyor olacaksınız. Bu tür bir zayıflama metodu son derece uygun ve idealdir. Hem normal besinleri tüketecek, hem de yavaş yavaş forma giriyor olacaksınız. Diyet süresince spor yaparsanız bu kilolar daha kalıcı bir şekilde gidecektir. Vücudunuzda bulunan yağlar kasa dönecek ve fit bir vücuda kavuşmuş olacaksınız.

Gürkan Kubilay Muayene Ücreti

Gürkan Kubilay ünlü isimlere hizmet verdiği gibi zaman buldukça kendi hastaları içinde hizmet vermektedir. Doktorun kendine ait muayene yeri bulunmaktadır. Muayene ücretleri konusunda net bir rakam verebilmemiz doğrusu çok güçtür. Bu nedenle kendisine ulaşmanız ve bilgi almanız çok daha isabetli olacaktır.

dr gurkan kubilay

Dr. Gürkan Kubilay Hakkında

1980 yılında İzmir’de Atatürk Lisesi’nden mezun olmuştur. İzmir’den ayrılmamış ve İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak lisans eğitimini burada tamamlamıştır. 1986 yılında mezun olduktan sonra yine 1991 yılında aynı üniversiteden iç hastalıkları uzmanlığını aldı. Daha sonra Gürkan Kubilay zayıflama konularına yöneldi ve diyet alanında çok ünlü bir isim haline geldi. 1994 yılında Çin’e gitti ve Pekin’de Akupunktur eğitimine katılarak buradan sertifika almaya hak kazandı. İç hastalıkları konusunda da hizmet veren Kubilay, daha çok diyet listeleri konusunda ön planda olmayı tercih etmiştir. Son dönemin en önemli sorunu haline gelen fazla kilolar, düzensiz beslenme ve obezite durumu ile savaş başlatmış ve pek çok kişi üzerinde de etkili olmuştur.

dr gurkan kubilay

Dr. Gürkan Kubilay çeşitli Tv kanallarında da özel sağlık programları düzenlemiştir. Sağlıklı yaşam ve zayıflama üzerine yaptığı programlar ile faydalı olmuştur. Halen ekranlarda olmayı sürdüren ünlü doktor spor programlarında da daha fazla olmaya başlamıştır. 5 parmağında 5 marifet diyebileceğimiz Gürkan Kubilay diyetlerine sizde güvenebilir ve uygulamasını yaparak mucize sonuçlar elde edebilirsiniz.

25 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...