Diyet Listesi Zayıflamak İçin

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Fazla kilolara esir olmak sizin kaderiniz olmamalıdır. Kiloluyum, kilo veremiyorum diye mazeretler sizin iradesiz ve isteksiz olduğunuzu gösterir. Hem sağlığınız için, hem de fit bir vücuda sahip olmak için fazla kilolarınızdan hemen arınmalısınız. Bununla ilgili pek çok diyet listesinden faydalanabilirsiniz. Çok fazla kilolarınız var ve bu kilolardan acil olarak kurtulmak mı istiyorsunuz. Önereceğimiz diyet listesi tam size göre olacaktır. Yazımızın devamında açıklayacağımız acil zayıflamak için diyet listesi için kağıdı kalemi alın ve notlarınızı almaya hemen başlayın. Bu şok diyet ile birlikte 7 günde  10 kilo verebilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız. 7 günde tam 10 kilo birden vermek artık hayal olmaktan çıkmıştır.

Zayıflamak için farklı diyet listelerini uygulayabilir ve bunlarla fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Acil 7 günde 10 kilo verdiren diyet listesi ile günler içinde inanılmaz bir değişime kavuşabilirsiniz. Ancak, listemizi vermeden önce şunu net olarak belirtmek isteriz. Bu tür diyet listeleri bazı riskleri de beraberinde taşımaktadır. Vücudunuz için ani bir değişim olacağından dolayı her vücut bu diyeti kaldırmayabilir. Bu anlamda zayıflamak için diyet listesi uygulamak için sadece vereceğimiz diyet listesinde değil, tüm diyet programlarında ilk olarak doktorunuza danışmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Bunun nedenini şu şekilde açıklayabiliriz. Her diyet her bünye için uygun olmayabilir. Önemli olan kendinize uygun olan programı uygulamaktır. Çok acil bir durum olmadıkça hızlı kilo verdiren değil, düzenli ve yavaş kilo verdiren diyet listelerini önermekteyiz. Bu uyarıları yaptıktan sonra acil kilo vermek zorunda olanlar için 7 günde 10 kilo verdiren diyet listemizi açıklıyoruz.

7 Günde 10 Kilo Verme Diyet Listesi

7 günde 10 kilo vermek ciddi bir kilo farkıdır. Bu listenin temel amacı aslında sizin beslenme alışkanlığınızın değiştirmenize yardımcı olmaktır. Vereceğimiz liste ile kiloları verebilirsiniz. Ancak, bu sürecin sonunda yediklerinize dikkat etmezseniz fazlasıyla bu kiloları geri alacağınızı hatırlatmak isteriz. İşte Zayıflamak İsteyenlere Diyet Listesi aşağıdaki gibi olmalıdır.

diyet listeleri

Sabah

7 günde 10 kilo verebilmek için güne erken başlamanız şarttır. İlk kalkışınızda 1 bardak su ile güne başlayabilirsiniz. Daha sonra kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra evinize geri dönün ve 1 bardak sütlü kahve içerek devam edin. Kahvenizi içtikten sonra bol bol su tüketebilirsiniz.

Öğlen

Sabah katlığınızdan itibaren öğle yemeğine kadar en az 1,5 litre su içmiş olmanız gerekmektedir. Öğle yemeğinde biraz daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Öğle yemeğinde 1 porsiyon brokoli, lahana ve yoğurt tüketebilirsiniz. Bu durum diyet listesi istiyorum diyenler için biraz ürkütücü olabilir. Kabul etmek gerekirse vücudun bir anda bu listeye ayak uydurması kolay olmayacaktır.

zayiflamak icin diyet

Ara Öğün

7 günde 10 kilo verdiren diyet listesinde sıklıkla bir şeyler tüketiyor olacaksınız. Bu nedenle ara öğünlerde şeker oranınızın dengelenmesi için 3-4 adet light bisküvilerden tüketebilirsiniz. Aynı zamanda kraker gibi hafif atıştırmalıklar yiyebiliyorsunuz.

Akşam

Akşam yemeğinde çok şanssız olduğunuzu en başında belirtmek isteriz. Bu öğünde sadece elma ve yoğurt yiyebiliyorsunuz.

Gözünüzün korktuğunu ve bu diyet kesinlikle bana göre değil dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, çok zor olduğunu ve bunun uygulanabilirliğinin çok kolay olmayacağını kabul ediyoruz. Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere çok mecbur kalmadıkça bu tarz bir diyeti önermiyoruz. Yapacağınız bu diyet ile fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız listenizi spor yaparak takviye etmelisiniz. Aksi halde kilo vermeniz zor olacaktır. Ayrıca, diyet sonra beslenmenize çok önem vermeniz şarttır.

nasil diyet yapilir

17 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...