Zayıflatan İçecekler

Yayınlanma Tarihi: 14 Ağustos 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Hızlı zayıflatan yiyecekler ve içecekler sayesinde bir haftada 4 kilograma kadar kilo Azalışı görebilirsiniz. Bu ürünlerin başında gelen ve düzenli kullanımında ayda en az 2 kilo ekstra yağ yakımını sağlayan yoğurt bulunmaktadır. Yoğurt kilo vermek için en doğru tercihlerin başında gelir. Yapılan yüzlerce deney ile Tok tutma özelliği kanıtlanmıştır. İkinci tok tutan yiyecek ise yulaf. Tahıllar arasında posasında en yüksek vitamin oranına sahip besindir. Yulaf tüketildikten sonra midede su ile birleşip jelleşir ve midede uzun süre tokluk hissi yaratır. Kan şekerini dengeleyerek şeker ihtiyacının azalmasına ve kilo kontrolünü yardımcı olur.

Sebzelerin arasından bizim için altın değerinde bir nimet olan enginarda bulunan protein kırmızı etteki protein değeri ile eşdeğerdir. Çocuklarınızın enginar yemesini sağlayarak hem kilo kontrolünü sağlayabilir hem de gelişimine yardımcı olabilirsiniz. Enginar sayesinde hızlı ve sağlıklı kilo kaybedip yağ kaybını hızlandırabilirsiniz. Sabahları bir veya iki yumurta yemek kişinin günlük protein ihtiyacını sağlayacağı gibi uzun süre kişinin Tok hissetmesini sağlar yumurtanın içinde bulunan A, D,E ve B grubu vitaminleri yüksek oranda yağ yakımını hızlandırır.

Zayıflatan yiyecek ve içecekler grup olarak başında yüksek C vitamini olduğunu ileri gelmektedir kan şekeri kontrolü ile kolon kanserini engelliler ve düşük kalori söyle işte kesecek kişinin zayıflamasını sağlar.

Zayıflatan İçecekler 1

 Zayıflatan içecekler nelerdir diye soruyorsanız kedinin hep birlikte Yanıtını bulalım. Zayıflatan içecekler ve yiyecekler grubunda içeriklerin en hızlı zayıflatanı kendinizin hazırlayabileceği yeşil çaylardır. Yağ yakımını en iyi hızlandıran yeşil çay tarifi şöyledir. Bu tarif için bir bardak demlenmiş yeşil çay, 3 adet brokoli yaprağı, 2 Dilim ananas ve 2 adet karnabahar çiçeği kullanılır.

Zayıflatan İçecekler 2+

Karnabahar, brokoli ve ananası blenderden geçirerek iyice parçalayın ardından önceden demlemiş olduğunuz yeşil çayı içerisine ilave edelim bir kez daha blenderden geçirip süzdükten Sonra içine Buz kalıpları ekleyerek serinletici ve yağ yakıcı yeşil çayınızı elde etmiş olursunuz.

14 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...