Yağ Yakıcı İçecekler

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Kilo vermenin birçok yolu vardır. Yağ yakıcı sıvı içecekler de bunlardan biridir. Yazın ya da kışın içecekler en çok tükettiğimiz besin maddeleridir. Sıcaktan bunalınca, soğuktan titreyince akla ilk gelen şey içecek olur. İçimizi ısıtsın, ferahlatsın isteriz. İçeceklerin bu tür işlevlerinin yanında fazla kilolardan kurtulmaya da yardımcı oldukları kaçınılmaz bir gerçektir. Bu içecekleri içerek, yediklerinize dikkat ederek ve beslenmenizi sporla destekleyerek dilediğiniz kiloya kolayca kavuşabilirsiniz. Yağ yakıcı doğal içecekler sağlığınıza zarar vermeden kilo vermenizi sağlayacaktır.

Elma sirkesi: Soğuk, su, bal ve elma sirkesi karışımı yağ yakıcı süper bir içecektir. Kilo vermenize yardımcı olur, sindirimi rahatlatır, bedenden zararlı maddeleri atarak zayıflamanızı sağlar. 1 bardak su, 1 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesini karıştırın, bunu yemeklerden önce günde 2 kez tüketin. Açlık hissiniz bastırılacak ve yağ yakma işlemi gerçekleşecektir. Elma sirkesinin yanında kahve de yağ yakımını sağlayan içeceklerdendir. Hızlı yağ yakıcı içecekleri çokça sıralamak mümkündür. Bu içecekler kilo vermeye yardımcı olmanın yanında metabolizmamızın çalışmasının düzenlemesinde de rol oynarlar. Doğal içeceklerin sağlığa da herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Düzenli ve yeteri kadar kullanılması yağlarınızdan kurtulmanız açısından yeterli olacaktır. Birkaç içecek örneği daha verecek olursak; buzlu su, yağsız süt, yeşil çay vb. örnekleri çoğaltmak mümkündür.

Yağ Yakıcı Ev Yapımı İçecekler

Dışarıdan temin ettiğimiz içecekler dışında evde yapılabilecek yağ yakıcı içecekler de bulunmaktadır.  Yağ yakıcı içecekler nelerdi ? Bu sorunun pek çok cevabının bulunduğunu dile getirmiştik. Cevaplarımızı çoğaltmakta mümkündür.  Yemeklerden önce bir bardak sebze suyu içmek, yemek sırasında yediğiniz her şeyden kalori düşmeniz demektir. Bir zar gibi midenizi yağ yapan yiyeceklere karşı korur. Peynir ve yoğurt suları açlık ve iştah güdülerini tetikleyen hormonları keserek tokluk hissine yardımcı olur. Evde oturduğumuz yerden bu içecekleri yapmak da kolay aslında. Mesela yeşil çay yaparak ayaklarınızı uzatıp televizyon izlerken çayınızı yudumlayarak yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Yağ yakımında etkin rol oynayan limon ve karanfil ile de yağ yakıcı içecek elde etmek mümkün. Limon kabuklarını rendeleyerek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra suyu kaynatarak rendelenmiş limonu, karanfili, ıhlamur yaprağını suyun içerisinde karıştırarak kaynatmaya devam edin. Beş on dakika kaynadıktan sonra ocaktan alıp soğutarak içmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde pek çok tarife ulaşmak mümkündür. Olayın püf noktası yağ yakıcı besin maddelerinin bir araya gelerek karışım oluşturup düzenli bir şekilde tüketilmesidir.

Yağ Yakıcı Ev Yapımı İçecekler

İçecekleri periyodik bir şekilde tüketmenizde oldukça fayda var. Etkileri ancak belirli bir zaman içerisinde düzenli tüketildiklerinde gösterebilirler. İçeceklerin tadı kötü de olabilir ama kilo vermek istiyorsak bunu göz ardı etmeliyiz. Her güzelliğin bir zorluğu vardır değil mi? Vücutta bulunan fazla yağları yakan içecekleri ister evde ister spor salonunda ister iş yerinde hazırlamak mümkün. Yağ yakıcı yiyecekler ve içecekler sayesinde gönül rahatlığıyla kilo verebilirsiniz. En azından yapımının ve kullanımının bir zorluğu bulunmamaktadır. Ama bize büyük bir sorumluluk düşmektedir. Sadece içecekleri yapmakla iş bitmiyor. Asıl olay yaptıktan sonra başlıyor. Kullanım şekli çok önemlidir. Kullanım şekli de kişiden kişiye değişmektedir. Değişmesinin sebebi vücut yapısı ve metabolizma işleyişinden dolayı değişiklik göstermektedir. Kendi vücut yapınız ve metabolizmanızı göz önünde bulundurarak yağ yakıcı içecekleri kullanmaya başlayabilirsiniz. İçeceklerin evde yapılabiliyor olması da büyük bir avantajdır. Bu avantajı dezavantaja çevirmek sizin elinizdedir. Bu içecekleri tüketirken egzersizlerle desteklemeniz de kilo vermenize büyük katkı sağlar.

Yağ Yakıcı Ev Yapımı İçecekler 2

30 Nisan 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...