Tilya Kürü İle Zayıflayanlar

Yayınlanma Tarihi: 12 Ağustos 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Zayıflamak birçok kişi için zorlu ve uzun bir yolculuktur. Bu yolda yalnızca diyet yapmak kilo verme sürecini uzatacak ve kişiyi yoracaktır. Bu noktada devreye kürler ve detokslar girmektedir. Bitkisel olarak yapılan bazı kürler diyete destekçi olarak yapıldığında sürece hız katacaktır. Bu sayede biraz daha hızlı bir şekilde zayıflanacak ve sağlık açısından herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Tilya kürü de bu tarz kür tariflerinden biridir.

İbrahim Saraçoğlu sürekli televizyonlara çıkan ve bu tarz kür tarifleri veren güvenilir bir uzmanıdır. Onun ortaya çıkardığı bu kürde vücut için oldukça yararlı ve faydalıdır. İçerisinde yalnızca 3 bitkisel malzemenin yer aldığı tilya kürünün ana maddesi ıhlamurdur. Ihlamur kış aylarında hasta olunca içtiğimiz faydalı bir bitkidir. Sadece hastalıklara iyi geldiği düşünülen ıhlamurun zayıflatıcı özelliği İbrahim Saraçoğlu tarafından ortaya çıkarılmıştır. Ihlamur kullanılarak yapılan bu kür metabolizma hızını arttırıcı etkiye sahiptir. Böylece hem hızlı zayıflanacak hem de ıhlamurun faydalarında yararlanılacaktır.

Tilya kürü ile zayıflayanlar var mı sorusu sıklıkla yinelenen ve en çok diyet yapan kadınlar tarafından merak edilen bir sorudur. Bu kür herkes tarafından bilinmemekte fakat uygulayan kişiler tarafından pozitif yorumlar almaktadır. Tilya kürü ile zayıflayanlar yorum yaptıkları internet sitelerinde kürün düzenli olarak yapılmadığında bir anlam ifade etmeyeceğini fakat düzene oturtulduğunda kesinlikle etkili olacağını belirtmektedirler.

Tilya Kürü İle Zayıflayanlar 1

Tilya kürü ile zayıflayanlar yorumları en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Bunun sebebi insanların bir küre başlamadan önce işe yaradığından emin olmak istemeleridir. Bu kürde diğer kürler gibi diyet ile birlikte yapıldığında etkili olacaktır. Bu sebeple tilya kürü ile zayıflayanlar yorumlar yaptıklarında en çok bu noktaya dikkat çekmekte ve kürün tek başına değil bir diyet listesi eşliğinde yapılması gerektiğini belirtmektelerdir. Bu şekilde uygulandığında etkili olduğu bilinmektedir.

Tilya Kürü İle Zayıflayanlar 2

12 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...