Metabolizma Hızlandırıcı İlaç

Yayınlanma Tarihi: 13 Haziran 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Metabolizma hızlandırıcı ilaçlar ek gıda niteliğindedir. Birçoğu herhangi bir yan etki yaratmadan sadece metabolizma hızında artış yaşatmaktadır. Bu da dolaylı yoldan kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Metabolizma hızlandırıcı ilaç eczane vasıtası ile de satılabilen ilaçlardır. Bu sebeple çoğu insan tarafından daha güvenle satın alınmaktadır.

Eczanelerde satılan ve sağlık bakanlığından onay almış 2 ürün bulunmaktadır. Bu ürünler metabolizma hızını arttıran fakat insan vücuduna herhangi bir zararı olmayan ilaçlardır. Metabolizma hızlandırıcı ilaç isimleri Exodex ve One A Day Weight Smart’dır. Bu iki ilaç çoğu eczaneden kolaylıkla satın alınabilen onaylı metabolizma hızlandırıcılardır. Metabolizma hızlandırıcı ilaç kullananlar zayıflama sürecinin hız kazandığını söylemektedirler. Bu haplar yapılan diyetin yanında ekstra olarak kullanılmaktadır. Tek başına kullanılması büyük farklar yaratmayacaktır. Fakat sağlıklı bir diyet ile birlikte destek olarak kullanılırsa faydalarının görülememesi için hiçbir sebep yoktur.

Gnc Metabolizma Hızlandırıcı İlaç

Metabolizma hızının artmasına yardımcı olarak zayıflamayı sağlayan en meşhur metabolizma hızlandırıcı ilaç gnc markasına ait olan ilaçlardır. Bu ilaçların özelliği içeriğindeki bazı maddeler ile metabolizma hızında artış yaratarak kilo verimine destek olmasıdır. Gnc zayıflama hapları içeriği bitkisel olan ürünlerden biridir. Bu nedenle insanların güvenle satın alabildiği bir üründür. Zayıflama haplarının son derece tehlikeli olarak görüldüğü bu dönemlerde gnc haplarının satışlarında azalma yaşanmamıştır. Bunun sebebi güvenilir bir ilaç oluşudur. Termojenik olarak yağların yakılmasına yardımcı olan bu ilaçlar doktor önerisi ile de satın alınabilmektedir.

Metabolizma Hızlandırıcı İlaç 1

Aklında şüpheleri olanlar mutlaka bir doktora danışmalıdır. Gnc metabolizma hızlandırıcı ilacın diğer ilaçlardan farklı termojenik bir şekilde yağları yakmasıdır. Bu yönteme metabolizma hızında artış da denebilmektedir. Bu sayede sadece metabolizma hızında artış yaşanarak kilo verilebilmektedir. Metabolizma hızında yaşanan artış yapılan sporların ve diyetin işe yararlığını arttırmaktadır. İçeriğindeki yeşil çay ve diğer bitkisel maddeler ile metabolizma hızını arttırmaktadır. Bu nedenle herhangi bir yan etki görülmemektedir. Gnc metabolizma hızlandırıcı ilaçların kullanımı günde sadece 1 kapsül şeklindedir. Daha fazla miktarlarda alınması tavsiye edilmemektedir.

Metabolizma Hızlandırıcı İlaç 2

Metabolizma Hızlandırıcı Besinler

Metabolizma hızlandırmak için ilaç kullanmak istemeyenler için farklı metabolizma hızlandırma yöntemleri de bulunmaktadır. Metabolizma hızında fark yaratan en önemli etken yiyeceklerdir. Bu tarz yiyeceklerin beslenme düzenine eklenmesi diyet sürecini hızlandıracak ve daha hızlı kilo verilmesini sağlayacaktır. Bu besinlerden ilki acı biberdir. Kullanılan acı biberin nasıl bir acı biber olduğunun önemi yoktur. Her türlü acı biber metabolizma hızında büyük oranda artışa sebep olmaktadır. Bu nedenle kilo verme sürecinde yemeklere bol bol acı katılması tavsiye edilmektedir. Tabi ki herhangi bir mide sorunu var ise acıdan uzak durulmalı ve diğer metabolizma hızlandırıcı besinlere yönenilmelidir. Acı biberin dışında metabolizma hızına destek olan bir diğer yiyecek ise tarçındır. Tarçın, hem tatlı isteğini azaltacak hem de metabolizma hızını arttırarak yağ yakımına destek olacaktır.

Metabolizma Hızlandırıcı Besinler

Tarçının birçok kullanım alanı mevcuttur. Diyet listelerinde en çok kullanılan şekli yoğurda ya da süte katılarak tüketilmesidir. Bu şekilde yapılan ara öğünler gün boyu tok kalınmasını sağlayarak diyette yaşanan açlık sorununu minimum seviyeye indirmektedir. Tarçından sonra kullanılan bir diğer metabolizma hızlandırıcı besin ananastır. Ananas son yıllarda ülkemizde de sıklıkla tüketilen lezzetli bir meyvedir. Bu meyve zayıflama sürecine olan faydaları nedeniyle de sıklıkla tercih edilen meyvelerden biridir. Ananasın en önemli özelliği ödem arttırmasıdır. Bu sayede çeşitli dış etkenlere bağlı olarak oluşan şişkinlikler kolaylıkla giderilmektedir. Ananas bu özelliği ile en başarılı metabolizma hızlandırıcılardan biri olmaktadır.

Metabolizma Hızlandırıcı Besinler 1

13 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...