Hızlı Kilo Nasıl Verilir

Yayınlanma Tarihi: 9 Ekim 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Kilo verdiren besin çeşitleri çok fazladır. Kilo vermek için eğer beslenmenize çok dikkat etmek gerekir. Kilo verelim derken aşırı zayıflık olmaması gerekir. Aşırı kilodan şikayet ediyorsanız doğru yerdesiniz. Herkes için ayda veya haftada kilo vermek aslında zor değildir. Kilo vermek için çok terlemek gerekir.

Şimdiki makalemizde ise; nasıl hızlı kilo verilir, sorusu için yanıt alacaksınız. Ayrıca en hızlı kilo nasıl verilir sorusu için de bilgilendirileceksiniz. Okuyucularımızı meraklandıran en hızlı nasıl kilo verilir sorusu için kapsamlı cevaplar sizleri bekliyor olacaktır. Kilo verdiren sistemli yapılmaıs gereken başlıc aolaylar aşağıdaki gibidir. Ayrıca sizler aldığınız kalorilere çok dikkat ediniz. Her besini tüketmeden önce muhakkak kaloriyi kontrol ediniz.

 • Limonlu Su : Her sabah aç karna limonlu ve tarçınlı su içiniz.
 • Sodalı Ayran: Sodalı ayran mideyi rahatlatarak kio verirdir.
 • Glutensiz veya beyaz unlu ekmek: Glutensiz veya beyaz unlu ekmek tüketmmezseniz kısa sürede kilo verirsiniz.
 • Spor Diyeti Uygulamak: Sporcu diyeti programında ana kural meyve tüketmektir. Meyve içerikli doğal özlü içecekler size kilo verdirir.
 • Spordan önce içecek: Spordan önce doğal içecekler içmeyi yapmak gerekir..
 • Az uyku: az uyumak kilo vermek için ideal olan yöntemlerdendir. Lütfen günde sekiz saatten fazla uyumayınız. Lütfen günde sekiz saatten az da ayakta kalmayınız.
 • Salata: Bol yeşillikli mevsim salatası veya çoban salatası tüketerek, evde kilo verebiliriz. Aynı zamanda salatayı bol tüketerek çok daha fazla sağlıklı biri olabilirsiniz.

Evde Hızlı Kilo Nasıl Verilir

Evde kilo vermek ve vücudu inceltmek için genelde  pilates öneriyoruz. Spor aletlerinden yardım alarak evde çok kolay kilo veririz. Evde yürüyüş bandını düzenli kullanmak da kilo verdirir. Spor diyeti uygulamak da kısa sürede yani haftada en az 2 kilo verdirir.

Aşağıdaki uygulamalar evde kilo vermek için çok idealdir. Aşağıdaki uygulamalarından güç alıp fiziğinizi düzeltmek oldukça kolaydır. Bel fıtığı olan hasta içinde  ideal olan uygulamalar sizi fazlalıklardan kurtarır. Evde kilo vermek için bol sıvı tüketmek ve yeşilliklerle süslü olan salatayı almak gerekir.

Hızlı Kilo Nasıl Verilir 1

 • Süt ve Tarçınlı Karışım : Süt ve tarçınlı karışımı sıcak veya soğuk isteğe göre her sabah düzenli yani kesintisiz içerseniz kilo verdirir.
 • Düzenli Egzersiz: Düzenli egzersiz yapmak ve evde spor aleti kullanmak kilo verdirir. Bale yapar gibi egzersiz yapmak çok önemli harekettir. çok iyi gelir. Aynı zamanda sizi sağlıklı ve dinç tutar.
 • Kondisyon Bisikleti: kondisyon bisikleti kullanmak bacakları forma sokar ve bel fıtığı için iyi gelir. Birçok spor antrenmanında kullanılan ürün ile evde kısa sürede kilo veririz. Bisikletler ve yürüyüş bantları evde kilo vermeye yardımcıdır.

Hızlı Kilo Nasıl Verilir 2

 • Her sabah limonlu, sodalı ve tarçın kabukları olan su: Her sabah limonlu su içmek kısa sürede kilo verdirir. Her sabah en az 1, 5 bardak düzenli su içiniz.
 • Haşlanmış brokoli veya balık çorbası : Haşlanmış brokoli veya balık çorbası tüketmek kısa sürede kilo verdirir.
 • Yuvarlak ağır top kullanmak: Yuvarlak ağır top kullanmak da spor salonlarında gösterilen hareketleri yapmanızı sağlar.  Bu sayede evde kilo verirsiniz. Yuvarlak ağır top kullanarak plates yaparız.
 • Hareketli uygulanan danslar: Zumba, karadeniz yöresi dansları ve tango isimli danslar kilo vermek için çok idealdir. Sizler evde eşiniz veya çocuklarınız ile birlikte her 20 dakika içinde yapılan dans sayesinde kilo vereceksiniz. Hareketli danslar ile toplamda 20 dakika içinde 20 kalori atacaksınız

Hızlı Kilo Nasıl Verilir 3

9 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...