Dezpack Dukan Diyeti

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Almanya’da dezpack kullananlar ve diyet listesinden memnun olan kadınlardan gelen çok olumlu cevaplar bulunmaktadır. Zayıflamak için hazırlanan ilaçlardan çok farklıdır. Yüksek lif oranı içeren dezpack dukan diyeti değişik aroması olan nefis tat içermektedir. Kilo vermek amacıyla enerjinizi kısıtlayan dezpack dukan diyeti tüm dünyada yaygın olarak kullanılır. İlgili yazımızda dezpack nedir diye merak eden kadınlarımız çok pratik bilgiler alıyor olacaktır. Diyet yapmak isteyenlere özel hazırlanan programda bol haşlama ve ızgara içerikli yiyecekler bulunmaktadır. Ayrıca dezpack diyeti 10 değişik araması olan tat ile karşımıza çıkmaktadır. Kadınlar için düşük kalorili öğünler dezpack diyeti listesinde yer almaktadır. Günde yalnızca protein takviyesi alarak zayıflamak ve çok güçlü olmak artık çok kolaydır. Özellikle bel çevresinin incelmesine olanak sağlayan toz olacaktır. Sizleri yüksek kalori almaktan kurtaran bu sistemden memnun kalabilirsiniz. Genelde dezpack yapan kadınlar kahvaltıdan 5 saat sonrasında sıcak içeceklerle tüketmeyi tercih ediyor. Günlük mineral, karbonhidrat ve B1 vitamin ihtiyacınızın %5 oranını karşılar.

Dezpack Nedir?

Diyet için dezpack ve dukan tozları güçlerini birleştirdi. Ülkemizde ve yurt dışında gıda denetlene sektöründen geçen dezpack diyeti yapıyor olmanız için uzmanlardan onay almanız gerekir.  30 günde makul miktarda yemek yiyerek ne kadar kilo verdiğinizi anlayacaksınız. İçeriğinde diyet lifleri, yağ asitleri, demir, çinko, magnezyum bakır, E ve K vitamini, protein, niyesin, fosfor, sodyum, potasyum, çoklu doymuş ve doymamış yağ asitleri, karbonhidrat gibi mad edeleri bulunduran diyet tozudur. Aynı zamanda içeriğinde birçok B12 vitamin desteği de barındırır. Yüksek vitamin ve mineral ihtiyacınızı dezpack dukan diyeti ile karşılamak artık çok kolaydır.

Decpack diyeti yağlı ve yağsız olan süt ile de içilebilir. Birçok süt ürünü ile kullanıma uygundur. Kahvaltıdan sonra 4 saat aralıklarla içilebilir. Sizleri ideal kilonuza getiren bu programları ilaçsız uygulamak için en ideal yoldur. İnternette set halinde satılan 30 günlük damla sakızlı ve diğer aromatik tatlarla hazırlanan ürünleri sipariş verebilirsiniz. Günlük vitamin ihtiyacınızın %15 oranını karşılar. Tüm diyet ürünlerinin sağlık bakanlığınca onaylı olması gerekmektedir. Kişilere başlangıç evresinde daha düşük saat aralıkları ve daha düşül kalori ile verilir. Başlangıç evresinde yalnız da haftada 2 gün kullanma için uygundur.

Dezpack Dukan Diyeti 1

Yoğurt ve süt ile zayıflamak amacıyla kullanılan diyet tozudur. Kişilere özel hazırlana listede başlangıç ve ara öğünlerde kullanılır. vanilya, Hindistan cevizi, çilek çikolata, damla sakızı, muz ve kakaolu değişik aromatik tatları bulunur. Dukan diyetinde folik asit ve selenyum protein maddeleri bulunur. Birçok başlangıç ve devam öğünlerinde tercih edilen ve açlık hissettiğini zaman size tokluk hissi veren bir diyettir.

Dezpack Dukan Diyeti 2

6 adet aromatik tatları bulunur. Özellikle muz araması olan dezpack diyeti çok tercih edilir. Dukan diyetinde toplamda 28 günlük bir program uygulanır. Her öğün 250 ml ya da 350 ml civarında sabah kahvaltısında ve akşam yemeklerinde belirli aralıklarla tozu kullanmanız gerekir. Başlangıç ve devam evrelerinde de düzenli kullanılması gereken diyettir. Soğuk içeceklerle tüketilmeye uygundur. Sizleri dinç tutan %14,2 miktarında protein sağlıklı bir şekilde kilo vermenize etki eder. Fakat bu süreçleri uzman bir diyetisyen veya doktora danışmadan da uygulamak doğru değildir. Bazı satış noktalarında ise soda veya hafif kola ile kullanımı uygundur denilmektedir. Fakat kola ve asitli olan içeceklerle dukan diyetini uygulamak doğru değildir. İçinde protein barındırmasından dolayı süt ve süt ürünleri ile kullanımı gerekir.

Dezpack Dukan Diyeti 3

20 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...