Acı Çehre Nasıl Kullanılır

Yayınlanma Tarihi: 10 Ağustos 2017 Ekleyen: Suna KAYA


Acı cehre, kullanan kişiyi oldukça kısa sürede ve hızlı bir halde zayıflatan bir nebat tohumu karışımdır. Bu nebat tohumu karışımını kullanarak 1 ayda averaj 8-10 kilo vermek mümkündür. Acı cehre, alternatif tıp dünyasının ünlüleri tarafınca çoğunlukla tavsiye edilen bir nebat tohumu karışımıdır. Ek olarak bir tek hızlı Zayıflama için değil, Kabızlık için de yararlıdır. Cildi sıkılaştırdığı için de zayıflama esnasındaki deri sarkmalarını engeller. Bu nebat tohumu karışımı öğünlerden daha sonrasında ılık su ile birlikte tüketilir. Böylece tokluk hissi uyandırarak, gereğinden fazla yiyecek yenmesine engel olur. Ek olarak kötü kolesterolün ve trigliseridleri bedenimizden atmaya destek verir.

Acı çehre otu nasıl kullanılır? Sorusu, her geçen gün çok sayıda kişi tarafından yöneltilmektedir. Acı cehre tümüyle nebat tohumlarından oluşan bir karışım olmakla beraber, malum en hızlı ve en etkili zayıflama maddesidir. Bu karışımın malum bir yan tesiri mevcut değildir. Kullanmaya başladıktan 3 saat ondan daha sonra tesirini göstermeye adım atar ve 1 günde 3-4 kilo zayıflama sağlayabilir. Düzgüsel olarak zayıflama miktarı kullanan ferdin metabolizmasına ve başlangıç ağırlığına bakılırsa değişkenlik gösterir. Yaz aylarının gelmesi ile oluşan “hızlı ve sağlıklı” zayıflama isteği, insanoğlumuz çeşitli araştırmalara itmektedir. Rejim yapmaktan tertipli spora, çeşitli ilaçlar kullanmaktan farklı yöntemler uygulamaya kadar birçok tarzda zayıflama ve zayıflama denemeleri yapılmaktadır.

Malum en sağlıklı yöntemler, tertipli beslenme ve spor yapma olsa da, daha hızlı ve kati çözüme erişebilmek adına, “acı çehre otu (tohumu)” içmek de yeni yeni öne çıkan bir yöntem olarak kendini göstermektedir. Kısa ve öz olarak, hızlı kilo vermeyi elde eden bir nebat tohumu karışımıdır acı çehre. Bazı kaynaklara bakılırsa, tertipli kullanımın arkasından, 1 ayda 8-10 kilo şeklinde bir miktarın verildiği de söylenmektedir. Alternatif tıp alanında tavsiye edilen acı çehre kullanımı, bir tek kilo vermek için değil, bununla birlikte kabızlığa yarar sağlaması için de kullanılmaktadır. İçinde 75 farklı nebat tohumu yer verilmiştir.

Acı Çehre Nasıl Kullanılır 1

Vücuda tesir olarak, bağırsak çalışmasını hızlandırır ve düzenler. Hücreleri yeniler, bağırsakları temizler ve cildi sıkılaştırır. İdrar sökülmesine destek verir, gaz oluşumun azaltır, dolaylı olarak şişkinliği de engeller. Hepsi olurken, otun içilme miktarına bağlı olarak, ishal emareleri de görülebilmektedir. Kullanan kişilerde beliren en temel ve ortak özellik, çoğunlukla wcye çıkma emaresidir. Acı çehre vücuda girdiğinden 1-2 saat sonrası itibariyle, bağırsaklardan ve mideden gelen gurultuların arkasından, devamlı olarak Wc ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Uzmanlar bu durumu, bağırsakların çalışmasını hızlandırması etkisine bağlamaktadırlar.

Acı Çehre Nasıl Kullanılır 2

Bu aşamada, bir ekip belirsizlikler kullanıcıları acı çehre ile ilgili şüphelere itmektedir. Vücuttan sıvı olarak atılan kiloların, çoğu süre yağ değil de su şeklinde verildiği düşünüldüğünde, zayıflamanın kalıcı olmadığı, su eksikliği nedeniyle vücut fonksiyonlarının zarar görebileceği ve gene su eksikliği sebebiyle vitamin emiliminde sıkıntı yaşanabileceği şeklinde bazı sual işaretleri uzmanlar tarafınca tartışılmaktadır. Yiyeceklerden önce ılık su ile birlikte alınarak, vücuda tokluk hissi verilip, yiyecek yeme esnasında fazla gıda tüketimi de önlenmiş olmaktadır. Tertipli kullanım, gene tertipli beslenme ve spor faaliyetleri ile birlikte, acı çehrenin tesiri gözle görülür şekilde takip edilebilmektedir. Haftalık kilo ölçümleri ile vücuttaki değişim izlenebilmektedir. İnsan üzerindeki tesirleri, bilimsel anlamda geniş çaplı araştırılmadığı için, kimi uzmanlarca tavsiye edilen, kimilerince sakıncalı bulunan bu karışım kullanılmadan önce, bir uzmana danışılması tavsiye edilmektedir. Acı çehre çayı nasıl kullanılır? Sorusuna karşın, günde bir fincan kadar içilmesi önerilmektedir.

10 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...